شبکه های اجتماعی

مهندس حسینی فرماندار با صدور پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد.

“امام خمینی )ره(

هفته بسیج، بزرگداشت جانفشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است و اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش کشور، در مقابل تمامی حوادث ، تهدیدات و ناملایماتی است که به جامعه شور، نشاط و حیات می بخشد.

بسیج برخواسته از متن مردم، پرچم دار ولایت‌مداری و اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق‌طلبی، رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن و سمبل مقاومت در برابرظلم است که در روزهای دشوار یاری‌گر مردمان این مرز و بوم بوده است.

در دنیای امروز، فرهنگ و تفکر بسیجی حلقه مفقوده‌ایست که می‌تواند متضمن نجات همه مسلمانان و حتی سایر انسانهای آزاده و طالبان آزادی و آزادگی باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای والامقام انقلاب ، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و سلامت ، هفته بسیج را بر تمامی بسیجیان دریا دل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های گرانسنگ و معزز شهدا و جانبازان شهرستان مبارکه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را در پرتو توجهات امام زمان(عج) و توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای همگان مسالت می نمایم.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *