شبکه های اجتماعی

سید رضا مرتضوی باتبریک اعیاد شعبانیه، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، افزود: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، جلسات کمیسیون نظارت برگزار و بازبینی محتوای تبلیغاتی نامزدها بررسی و تأیید شده و برنامه زمانبندی نیز در حال تحقق است.

وی گفت: در این بخش از نمایندگان و علمای حاضر در انتخابات درخواست شده اهتمام ویژه‌ای به حضور در میان مردم و مجالس مردمی داشته باشند.

استاندار اصفهان در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز، گفت: دشمن حساب ویژه‌ای به کاهش حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باز کرده است، در این شرایط رهبر معظم انقلاب راهبردهای چهارگانه‌ای را معین کردند که متفاوت با همه دوره های گذشته است.

سیدرضا مرتضوی با اشاره به راهبرد امنیت در انتخابات، گفت: با تدابیری که در سطح ملی و استانی در نظر گرفته شده است، شرایط برای برگزاری انتخاباتی امن همانند دوره‌های گذشته فراهم است.

استاندار اصفهان در مورد مشارکت همگانی در انتخابات نیز متذکر شد: در این حوزه از سال گذشته در استان برنامه‌ریزی‌های متعددی انجام شد و حضور در جمع اقشار مختلف مردمی در اولویت امور قرار گرفت تا احساس تعلق در اقشار اصفهان را تقویت کنیم.

وی یکی از اهداف حضور در سفرهای شهرستانی را حفظ و افزایش سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: نتیجه سفرهای شهرستانی در افتتاح طرح های دهه فجر و ساماندهی طرح های بلاتکلیف استان مشهود بود که از این بابت از همه فرمانداران استان که در ساماندهی طرح‌های نیمه‌تمام اهتمام ویژه داشتند، قدردانی می‌کنم.

استاندار اصفهان با تأکید بر ایجاد امید و اعتماد میان مردم در دولت سیزدهم، گفت: امید و اعتماد در برنامه‌ریزی دشمن در سال گذشته خود را به خوبی نشان داد و اجازه نداد حیله‌های دشمن برای زمین زدن نظام عملیاتی شود.

دکتر مرتضوی همچنین به فرمانداران توصیه کرد: کنار مردم و در جمع مردم بودن را در اولویت امور خود قرار دهید زیرا حضور مستمر در میان مردم باعث جلب اعتماد و امید می‌شود.

وی گفت: ایجاد تعلق به افراد در راستای حضور در انتخابات لازم است با مسئولیت همراه باشد تا مشارکت همگانی به معنای واقعی تحقق یابد.

استاندار اصفهان ادامه داد: این موضوع در دفاع مقدس نیز عینیت یافت و باعث همراهی عموم مردم با هر تفکر و عقیده‌ای در دفاع مقدس شد، می‌توانیم از همین الگو برای مشارکت همگانی در انتخابات نیز استفاده کنیم.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *