شبکه های اجتماعی

به مناسبت هفته ی دولت ،  کارخانه تولیدی لوله و پروفیل و 3 خانه بهداشت کارگری ، با هزینه ای بالغ بر ۵میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با حضور مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ،معاون عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولان در شهرستان مبارکه به بهره برداری رسید.

میثم مداحی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان  گفت : استان اصفهان به لحاظ ایجاد اشتغال و میزان سرمایه گزاری در بخش تعاون ، رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

وی همچنین با اشاره به تصویب خط اعتبار ۲هزار میلیارد تومانی در سال گذشته و انعقاد تفاهم نامه میان میان وزارت خانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و بانک توسعه ی تعاون تصریح کرد : این اعتبار ، جهت حمایت از شرکت های تعاونی در کل کشور تصویب شده است که تاکنون حدود ۲۱۲ میلیارد تومان منابع مالی از این خط اعتباری ، برای توسعه ، ایجاد و تشکیل تعاونی در اختیار شرکت های تعاونی استان قرار داده شده است.

محمد شیخی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مبارکه گفت : این خانه های بهداشت ، در شرکت های تولید کننده ورق هایی فومیزه ، موکت  و محصولات نسوز راه اندازی شد ، همچنین با افتتاح کارخانه تولیدی لوله و پروفیل ، برای ۲۵نفر شغل ایجاد شده است.

توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *